Ošetřování

Nalézt nyní vhodnou podlahu!

Jaký typ jste?

Čištění

Příprava prostředku pro větší plochy: koncentrát základního čisticího prostředku b!design zřeďte vodou v poměru 1:10 (např. 0,5 l koncentrátu na 5 litrů vody) a rovnoměrně rozetřete stěrkou nebo utěrkou po podlaze (nenechávat louže).
Vhodné i pro čisticí stroje.

Příprava prostředku pro menší plochy: koncentrát základního čisticího prostředku b!design naneste přímo a setřete vlhkou vyždímanou utěrkou. Nechte působit 5 až 20 minut. Během této doby ošetřete suchá místa. Nečistoty, které se díky prostředky uvolnily, důkladně posbírejte vlhkou stěrkou nebo utěrkou. Vytřete do čista 2 – 3 x čistou vodou. Vytřete dosucha. Po úplném oschnutí ošetřete osvěžovačem b!design.

Ošetření

Ošetřovací prostředek jednoduše přidejte do vody – 2 plné uzávěry stačí na cca 5 litrů vody. Vyždímejte utěrku a vlhkou utěrkou podlahu setřete. Případně vytřete následně do sucha.

Poznámka: K odstranění mimořádně silných skvrn, jakož i pro příležitostné osvěžení a intenzivní péči o podlahu doporučujeme osvěžovač b!design.

Osvěžení

Před použitím dobře protřepat. Množství jednoho uzávěru (pro cca 2 m2) naneste na čistou podlahu bez prachu a rovnoměrně rozetřete utěrkou.

Poznámka: Pro extrémně znečištěné podlahy (např. na veřejných místech) doporučujeme čištění s koncentrátem základního čisticího prostředku b!design a následné ošetření osvěžovačem b!design.