Proč b!design Silent Underlay?

 • Chrání podlahu při nerovnostech

  Téměř každá samonivelační stěrka vykazuje přinejmenším menší bodové nerovnosti. Podložka b!design Silent Underlay může takovéto nerovnosti perfektně vstřebat a vyrovnat, takže má podlaha rovný a současně bezdutinový podklad. Takové vyrovnání chrání spoje clic-systému před poškozením, popř. tvorbou spár.

 • Žádné vyrýsování podkladu

  Vinylové podlahy jsou flexibilní a přizpůsobí se podkladu. Proto hrozí nebezpečí vyrýsování podkladu v podlaze. S b!design Silent Underlay je toto riziko výrazně omezeno.

 • Chrání před poškozením vlhkostí

  Podložka b!design Silent Underlay je odolná proti vlhkosti a proto se také skvěle hodí pro pokládku ve vlhkých prostorech (koupelna, kuchyň atd.).

 • Omezení hluku vznikajícího při chůzi

  Přestože jsou vinylové podlahy považovány za extrémně tiché, je pomocí b!design Silent Underlay možno docílit dodatečného omezení hluku vznikajícího při chůzi až o 3 dB.

 • Snižuje kročejový
  hluk

  Vinylové podlahy jsou považovány za velmi tiché - to platí v samotném prostoru, kde je podlaha položena. Ale v prostoru pod ním jsou tyto podlahy velmi hlasité. Pomocí b!design Silent Underlay je možno omezení kročejového hluku zvýšit z cca 5 až 6 dB (bez podložení) až na 20 dB.

 • Konstrukce tlumící nárazy

  Pěnové jádro b!design Silent Underlay je extrémně odolné vůči tlaku, zároveň ale tlumí nárazy a zlepšuje tak komfort při chůzi a odlehčuje kloubům.

Geniálně jednoduché zpracování!

Podložku b!design Silent Underlay připravíte ve 3 jednoduchých krocích! Položení, spojení, nařezání. Zpracování nebylo nikdy tak jednoduché!